info@uovision-fotopasti.cz
+420 725 535 050


Jak si
vybrat fotopast? Více...
Nakup více kusů a získej slevu až 5%! Více... Naše výrobky mají
české menu! Více...
Poskytujeme
záruční i pozáruční servis! Více...
Doprava zdarma
pro všechny fotopasti! Více...

Možnosti doručení

GLS PPL

Možnosti platby

Dobírka Hotově Převodem MasterCard Visa
Bezplatní infolinka
+420 725 535 050

Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!

Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!
6 490 Kč s DPH
5 363,64 Kč bez DPH
Dostupnost: skladem
Sleva při nákupu více kusů

Kupte 2ks takto označených produktů a dostanete slevu 3%.
Při nákupu 3 a více kusů je sleva 5%.

Doručení zdarma
ks

!!! SIM karta a doprava ZDARMA !!!

Zadej pouze e-mail a ihned posíláš - nikdy nebylo zprovoznění fotopasti jednodušší!

Model 2024! Cenově výhodný balíček je tvořen fotopastí OXE HORNET 4G, externím olověným akumulátorem a napájecím kabelem. Provoz fotopasti je zajištěn prostřednictvím externího akumulátoru, který se s fotopastí propojí napájecím kabelem. Nákupem balíčku tedy ušetříte Vaše finanční prostředky oproti tomu, než kdybyste fotopast a externí akumulátor kupovali samostatně. A to už se vyplatí!

 

FOTOPAST OXE HORNET 4G

  Fotopast OXE HORNET 4G s odesíláním foto a video sekvencí na mobil nebo e-mail. Fotopast OXE HORNET 4G díky opravdu skvělým fotografiím, kvalitě zpracování, variabilitě nabíjení a množství dalších praktických funkcí splňuje skutečně všechny požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 Fotopast na první pohled zaujme prvotřídním maskováním, které je určené do české přírody. Co se týče designu a jeho praktičnosti, umístili jsme na předním panelu fotopasti průchozí oko na protažení lanového zámku o tloušťce 8 mm. Čímž lze tento model velmi dobře zabezpečit proti zlodějům.

   Co je však revoluční novinkou je systém napájení fotopasti.  Fotopast OXE HORNET 4G můžete totiž napájet klasicky 8 kusy tužkových AA baterií, nebo 4 kusy nabíjecích článků typu 18650. Fotopast OXE HORNET 4G disponuje jednou anténou pro příjem 4G signálu, který je stabilní i ve zhoršených podmínkách. Z toho vyplývá, že fotopast má GSM modul pro odesílání pořízených snímků prostřednictvím MMS zpráv na mobilní zařízení nebo e-mail. Celkem můžete nastavit odesílání fotografií až na 4 emaily, nebo 4 telefonní čísla.  Maximální foto rozlišení je 30 MP.

  K fotopasti OXE HORNET 4G lze opět připojit solární panel OXE Solar Charger, který byl vyroben přímo na míru fotopastem OXE. Ty s ním tedy fungují skutečně skvěle. Samozřejmostí je velký 2,4" displej s kompletně českým menu. Nastavení a ovládání fotopasti je tak velmi jednoduché. Stačí zadat jenom váš přijímací e-mail a fotopast OXE HORNET 4G ihned funguje. 

 

DESIGN

  Fotopast OXE HORNET 4G je vyrobena v maskovaném provedení, které odpovídá podmínkám českých lesů a zahrad. Fotopast tak nenarušuje chod běžného života živočichů. Zároveň je i nenápadná pro vandaly či zloděje. Fotopast je v robustním provedení. K tělu fotopasti se šroubuje anténa, která zajistí stabilní 4G signál i v hůře pokrytých oblastech. Na předním panelu mezi čočkou objektivu a PIR čidlem je umístěn průchozí tunel pro lanový zámek 8 mm. Což je velmi praktická vychytávka, která zvýší možnost zabezpečení fotopasti proti zlodějům.

GSM MODUL

  Fotopast OXE HORNET 4G disponuje GSM modulem, prostřednictvím kterého jsou odesílány pořízené fotografie a video (o délce 3 – 10 sec dle kvality mobilní sítě) do vašeho zařízení. Pořízené snímky lze posílat až na 4 telefonní čísla (snímek přijde do mobilních zařízení jako MMS zpráva) nebo na 4 e-maily (snímek přijde do vámi zvolených e-mailů, který si můžete zobrazit na mobilním zařízení, notebooku, počítači apod.). Přenos probíhá po nejrychlejší 4G síti. Je tak zajištěna plná stabilita a spolehlivost přenosu.

 

BATERIE A NAPÁJENÍ

  Zde jsme opět připravili skutečně revoluční novinku. Možnost použití dvou různých typů baterií. K napájení fotopasti OXE HORNET 4G můžete použít buď 8ks AA tužkových baterií, nebo 4 ks nabíjecích baterií typu 18650. Při provozu fotopasti OXE HORNET 4G v letních měsících stačí používat klasické alkalické baterie. V zimním období, kdy teploty klesají pod bod mrazu, je doporučeno použít lithiové baterie. Kromě běžného provozu na AA baterie, nebo dobíjecí články typu 18650 lze fotopast napájet z externího akumulátoru 12V/7Ah, který se s fotopastí propojí skrze napájecí kabel se svorkami. Další možností je napájení fotopasti pomocí solárního panelu.

SOLÁRNÍ PANEL

  Chystáte se umístit fotopast do míst, kde je dostatek slunečního svitu? Pak je pro Vás výbornou zprávou, že fotopast OXE HORNET 4G je kompatibilní se solárním panelem OXE SOLAR CHARGER. Solární panel je vybaven zabudovanou Li-Ion baterií o kapacitě 8000 mAh. Díky solárnímu panelu několikanásobně prodloužíte dobu použití fotopasti.

 

LED PŘÍSVIT

  Fotopast OXE HORNET 4G je osazena 78 LED diodami pro neviditelný přísvit 940nm do vzdálenosti až 20 m. Snímky v noci jsou tak vysoce kvalitní a ostré. Tím, že je využito neviditelného přísvitu, nedochází k plašení sledované zvěře či upozornění na přítomnost fotopasti při výskytu zloděje.

 

SNADNÉ NASTAVENÍ

  Stačí zadat e-mailovou adresu a ihned odesíláte fotografie bez jakéhokoliv dalšího nastavení.Ovládání fotopasti je velmi snadné a vychází z dlouhodobých poznatků uživatelů fotopastí OXE. Pro ovládání fotopasti je k dispozici velký 2.4" LCD displej, a tlačítka. Nastavení a ovládání fotopasti je usnadněno i tím, že MENU fotopasti je kompletně v českém jazyce.

 

ČESKÉ MENU

Fotopast OXE HORNET 4G je kompletně v českém jazyce. Fotopast tak nastavíte i bez znalosti anglického jazyka, a to snadno a rychle!

 

HLAVNÍ FUNKCE

Režimy snímání

Fotopast disponujeme třemi režimy, ve kterých můžete zaznamenávat a ukládat pořízené snímky:

 • Foto - fotopast zaznamenává fotografie
 • Video - fotopast zaznamenává videozáznam
 • Foto + video - fotopast nejdříve zaznamená fotografie a následně nahrává videozáznam

 

Foto rozlišení

Fotopast OXE HORNET 4G zvládá pořizovat fotografie velmi vysoké kvality. Uživatel může volit mezi čtyřmi typy rozlišení:

 • 30MP
 • 24MP
 • 16MP
 • 8 MP

Pořízené fotografie jsou ve formátu JPEG.

 

Sériové snímání

Funkce sériové snímání nabízí možnost pořídit několik snímku v řadě za sebou, tím vám před fotopastí neunikne žádný pohyb! Lze nastavit tyto série fotografií:

 • 1 fotka
 • Série 2 fotografií za sebou
 • Série 3 fotografií za sebou
 • Série 10 fotografií za sebou

 

Video rozlišení

Kromě fotografií umí fotopast pořídit i video záznam v maximálním rozlišení Full HD. I zde je na výběr ze tří možností rozlišení:

 • Full HD (1920 x 1080)
 • HD (1280 x 720)
 • WVGA (848 x 480)

Videozáznam je ve výstupním formátu MOV.

 

Délka videa

Délku videa lze nastavit v rozsazích:

 • 03-10sec programovatelné pro přenos po mobilní síti
 • 05-59sec, 1-10min programovatelné pro ukládání na SD kartu

 

Doba odezvy

Fotopast OXE HORNET 4G disponuje neskutečně rychlou dobou odezvy, která je pouhých 0,1 sec. Díky tomu vám neunikne prakticky žádný pohyb před fotopastí. Fotopast OXE HORNET 4G disponuje řadou dalších funkcí, jako například nastavení citlivosti PIR senzoru, automatické načtení SIM, denní reporty, PIN pro zabezpečení a mnohé další.

 

OBSAH BALENÍ

 • Fotopast OXE HORNET 4G
 • Stahovací popruh pro připevnění fotopasti na strom nebo sloup
 • Polohovací zařízení samozářezné do stromu
 • SIM karta + adaptér na SIM kartu
 • USB kabel
 • Externí olověný akumulátor 12V/7Ah
 • Napájecí kabel
 • Uživatelský manuál

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Efektivní pixely: 2560x1920
Režim Den/Noc Ano
IR rozsah: 20m
Nastavení IR: 78ks LED, neviditelný IR LED přísvit 940 nm
Paměť: SD karta (4GB - 32GB)
Ovládací klávesy: 7
Objektiv: F = 3,0; FOV = 53°; Auto IR-Cut-Remove (v noci)
PIR úhel záběru: 60°
LCD displej: 2,4" TFT, RGB, 262k
PIR dosah: 20 m
Foto rozlišení:

30MP (7296*4104), 24MP (6528*3672), 16MP (5376*3024), 8MP (3840*2160)

(Volitelná přenosová velikost fotografie: 640x480; 1920x1440; originální fotografie: 8/16MP)

Foto formát: JPEG
Video rozlišení FHD (1920x1080), HD (1280x720), WVGA (640x360)
Video formát: AVI
Délka videa:

03-10sec programovatelné pro přenos po mobilní síti05-59sec, 1-10min programovatelné pro ukládání na SD kartu

Sériové snímání: 1, 2, 3, 10 fotografií za sebou
Rychlost odezvy: 0,1 s
Spouštěcí interval: 5s
Foto + Video: Ano
Časosběr: Ano
Pořizování záznamu ve smyčce: Zapnuto/Vypnuto (automatický cyklus SD)
Napájení ze sítě: Baterie: 12V; DC: 12V/1~2A
Napájení bateriemi: 8AA nebo 4ks 18650 (vždy použít jeden typ baterie, nesmí se kombinovat tyto typy navzájem)
Externí napájení DC: 12V/1~2A
Pohotovostní režim: 2 - 3 roky
Automatické vypnutí: V režimu nastavení se kamera automaticky vypne za 2 minuty, pokud se nedotknete žádné klávesnice.
Bezdrátový modul: LTE modul; V některých zemích jsou podporovány také sítě 2G a 3G.
Rozhraní: Typ-C/SD karta/SIM karta/DC port
Montáž: Popruh; 1/4-20 stativový závit
Provozní teplota: -25°C až 60°C
Skladovací teplota: -30°C až 70°C
Provoz Vlhkost: 5–90 %
Vodotěsnost: IP66
Jazyk: čeština, slovenština, angličtina, němčina, polština, španělština, portugalština, italština, francouzština, holandština, švédština, finština, norština, dánština, ruština
Rozměry: 127,5 x 103 x 78,9 mm
Hmotnost: 310 g
Certifikát: CE FCC RoHs
Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!Fotopast OXE HORNET 4G, externí akumulátor a napájecí kabel + SIM karta a doprava ZDARMA!

K tomuto produktu zatím nebyli položené žádne otázky. Buďte první!


Máte otázku? Napište nám!

Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Kontrola: cpt
Tyto internetové stránky používají technologii cookies pro zajištění správné funkčnosti webu a zkvalitnění nabízených služeb. S vaším souhlasem, který nám udělíte kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout. Více informací o zpracování údajů a našich partnerech naleznete na této stránce.

Upravit nastavení